Dit is een lijst van klanten waar wij als studio mee gewerkt hebben in het verleden. Klanten – TCC Studios

Solo artiesten

  1. Abigail Martina
  2. Adje van den Berg (van Vanderberg / gitaarkampioenschappen)
  3. Adrian Snell (div. live cd recording)
  4. Agnete (Noorwegen, songfestival nummer Icebreaker geschreven/opgenomen op DWB/TCC kamp)
  5. Annemieke Koelewijn (cd opname)
  6. Arend Langenberg (voice over)
  7. Bart van Sprundel (strictly confidential studio, friedt)
  8. Ben Cramer (live geluid)
  9. Berjan Wellink (cd opname)
  10. Bert Meulendijk (div. opnames o.a voor kinderen voor kinderen)
  11. Bonnie StClair (Bonnie & Viola over de vloer / audio post productie)
  12. Boris van der Lek (saxofoon opnames)
  13. Bram Slootmans (diversen)
  14. Cees Stolk (honderden radio commercials, tv commercials en CD opnames o.a Haasje en Rammelaar)
  15. Cor Mutsers (gitarist extra-ordinaire, cd opnames)
  16. Daniel John Riedl (duitsland / live geluid en opname)
  17. David Reidy (australië / cd-dvd live opname)
  18. Def P. (opname en mixage van “de wereld is niet te koop”)
  19. Delise (audio en video opname)
  20. Don Moen (USA, live recording)
  21. Eddy Ouwens (aka Danny Mirror) (Div. commercials, opname + mastering)
  22. Eric & Tanja Lagerstrom (CD opname, live geluid, Zilveren duif nominatie)
  23. Erna Hemming (cd opname en mastering)
  24. Eva “tomtom” Zeijlstra (honderden radio en tv commercials)
  25. Fanfields (toto tribute, cd opname en live geluid)
  26. Femke Poppe (cd productie)
  27. Frank van Essen (cd opname)
  28. Frans Heemskerk (trio) (cd opname)
  29. Gerard Joling (studio opname)
  30. G Roots
  31. Hanne de Vries (div cd opname)
  32. Harry Sacksioni (cd opname/mastering)
  33. Hans Dulfer (live geluid)
  34. Hans Herbschleb (exact software div. projecten)
  35. Harry Jekkers (cd opname)
  36. Heleen Koudijs (cd opname)
  37. Henk Westrus (o.a kinderen voor kinderen)
  38. Herman Brood (live geluid)
  39. Ilse DeLange (live opname, radio geluid)
  40. Inez Verzien (cd productie)
  41. Irma Dee (mastering)
  42. Iris Kroes (winnaar The Voice of Holland)
  43. Iwan Sahertian (cd opname)
  44. Jan Willem van Delft (cd opname)
  45. Jack Gadellaa (bedenker Kinderen voor Kinderen, div)
  46. Jay-P (div. cd opnames)
  47. Jeroen Vrolijk (div cd opname)
  48. JSM (rapper)
  49. Jildou Bakker (cd opname)
  50. Johan Spruijt (CD opname)
  51. Jonny Boston & Jazzuits (mastering)
  52. Joyce de Vos (cd opname)
  53. Jubril (UK, cd opname)
  54. Joke Buis (CD opnames / mixage – Zilveren duif nominatie)
  55. Karel Heinsius (live opname)
  56. Kees Kraaijenoord (div cd / dvd producties)
  57. Lee Towers (div)
  58. Leen Koster (div cd opname)
  59. Lenny LeBlanc (USA, CD mixage duet)
  60. Leonie Sazias (div. commercials en cd opnames)
  61. Linda Wagenmakers (cd opnames)
  62. Lucas Kramer (div cd opnames)
  63. Lucretia van der Vloor (studio opname)
  64. Lydia Kramer (backing vocaliste, cd opname)
  65. Mak Wolven (UK, mastering)
  66. Manuel Venderbos (opname commercials)
  67. Marcel Singor (cd opname)
  68. Marieke Sleurink (cd productie)
  69. Martijn Bredschneijder (cd opname)
  70. Martijn Ras (cd opnames)
  71. Martin Smith (UK (delirious) live en studio opname)
  72. Matthew Ward (USA / live geluid en cd opname)
  73. Mendel Moerenhout (div. cd opnames)
  74. Menno Ouweneel (cd opname & mixage , Zilveren duif nominatie)
  75. Michael Simon (cd opnames)
  76. Nurlaila Karim (o.a ABBA the musical e.v.a)
  77. Paul Baloche (Live met insalvation op opwekking 2012)
  78. Pat Winterdal (div. cd opnames)
  79. Patricia van Haastrecht (finaliste The voice of holland 2019)
  80. Patrick Meijering (dic cd opnames)
  81. Peter en Carin van Essen (diversen)
  82. Precious Obimdi (div cd opname)
  83. Rachel (X-Factor 2009, K-Otic) (cd opnames)
  84. Ralph van Manen (div. Ascap / Dove Award winnaar)
  85. Reyer (div. opname)
  86. Rich Wyman (USA / advies cd project)
  87. Rinie van den Elzen (Tientallen commercials.)
  88. Rob Buis (te divers om op te schijven)
  89. Ronald de Vos (cd opname)
  90. Sanne (een van de 6 X6-en. opname van haar solo kinder cd)
  91. Samiro (opname “de wereld is niet te koop”)
  92. Sharon Kips (CD Opname)
  93. Sita (div. cd opnames + mixage)
  94. Susanna Fields (div. commercials, cd opnames)
  95. Suzanne van der velde ?
  96. Suze
  97. Viola Holt
  98. Wilco van Eschoten (cd opname)
  99. Willem Duin (cd opname)
  100. Willemijn May (cd opname)
  101. William Wixley
  102. Wim Bevelander (div. cd opnames, live geluid en opname)

Bands / groepen

  1. Adem Project
  2. Alaska 92x cd opname)
  3. Bløf (live opname)
  4. De Heideroosjes (video montage van videoclip “damclub hooligan)
  5. DEW (live opname)
  6. De Wervel Band (live opname / drums)
  7. Eastville (cd opname)
  8. Filiae (div cd opname, mastering)
  9. Grazzland (cd opname, live geluid)
  10. G-Roots (super koor!)
  11. Heartbeat Worship (cd opname)
  12. Iona (ierland / live opname / mastering)
  13. Insalvation (Div opnames en live geluid)
  14. Instant Mix (div. cd opnames)
  15. In U (Belgie, cd opname)
  16. Jacob’s ladder (cd opname)
  17. Jester of the King (2x productie, opname en mixage album)
  18. Jerusalem (live opname)
  19. Jonny & the jazzuits (mastering)
  20. Kinderen voor Kinderen (cd opname en als componist)
  21. Kus (cd opname)
  22. K-Otic (cd opname / div platina platen)
  23. LEV (2x album opname)
  24. Sela (live geluid, live opname)
  25. Suburbs (live geluid, video productie)
  26. TDE Band
  27. Teach In (mastering)
  28. The Bowery (CD opname, Zilveren Duif)
  29. The Holy Horns
  30. The Ramblers (opname / mastering)
  31. YMCA Gospel Choir (live geluid + div. cd opnames)
  32. Zeal (cd opname)

Bedrijven, instellingen en programma’s

  1. Combattimento Consort Amsterdam (dvd montage + authoring)
  2. Belastingdienst, de (div. ENG werk)
  3. Bodega Norton (wijnhuis, componist radio commercial muziek)
  4. Buro aan Zee (div. AV werk)
  5. De Meerkerk (geluidsadvies en cd opname)
  6. DWB Music (UK)
  7. Edvice (audio opname, mixage + mastering)
  8. Epilady (Jan Pronk – componist reclame muziek)
  9. Eric Leidelmeyer (filmmaker)
  10. Eyes + More
  11. EO (Evangelische Omroep)
  12. Exact (div. ENG en montage werk)
  13. Gemeente Renswoude
  14. Groot Nieuws Radio (div. live radio uitzendingen)
  15. Gospel.nl
  16. International Justice Mission
  17. Kerk in Actie
  18. Korenslag (muziek pre productie)
  19. Leger des Heils
  20. Meerkerk (cd opname)
  21. Mona (van de toetjes)
  22. Mozaiek 0318 / 033 (livestream, cd opname)
  23. Min. van Financiën
  24. O2 comunicaties
  25. Opwekking (live geluid)
  26. Parnassia Den Haag
  27. PJGU
  28. Royal Mission
  29. SBS6
  30. Talpa / Tien
  31. Toolbar
  32. TenL
  33. YMCA Scheveningen
  34. X-Factor (muziek pre productie)
  35. Zendtijd voor Kerken

Zijn we U /jou, uw bedrijf of je band vergeten hier te vermelden? Neem contact met ons op en we maken het in orde!